Stylizacja paznokci - szczegóły oferty

 

MANICURE  I  PEDICURE KLASYCZNY

Manicure klasyczny to zabieg pielęgnacyjny poprawiający wygląd płytki paznokcia. Zabieg polega na zmiękczeniu naskórka w aromatycznej kąpieli solnej, skróceniu i opiłowaniu płytki oraz odsunięciu kopytkiem lub usunięciu cążkami narośniętych na płytkę skórek. Paznokieć polerujemy, malujemy i nakładamy oliwkę nawilżającą. Nie zapominamy również o skórze dłoni i używając balsamu pielęgnacyjnego.

Pedicure klasyczny to zabieg pielęgnacyjny obejmujący zmycie lakieru, skrócenie, opiłowanie oraz oczyszczenie paznokci. W jego zakres zalicza się również usunięcie zgrubiałego naskórka z pięt. Pedicure zakończony jest na życzenie klienta polakierowaniem paznokci lakierem lub odżywką.


NATURALNY MANICURE KAMYCZKOWY

Manicure oparty na elementach manicure polskiego, amerykańskiego, francuskiego, japońskiego. Wykonywany za pomocą kamienia kwarcowego i płynu zmiękczającego skórki (mieszanka wody, potasu kaustycznego, kara genu wapnia, oleju i lanoliny). Już po trzykrotnym poddaniu się takiej pielęgnacji w odstępie 2 tygodni, paznokcie i okalające je skórki zachowują swój naturalny estetyczny kształt. Zdrowe paznokcie rosną, a skórki nie odrastają. Po wykonaniu NMK zachowana jest ciągłość skóry wokół płytki paznokcia. Głębokie usuwanie lub, co gorsza, wycinanie skórek pozbawia macierz, czyli delikatne miejsce wzrostu paznokcia, ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi i bakteriami.

PARAFINA NA DŁONIE

Parafina ma wiele zalet, pomaga obniżyć ból ciała, rozluźnia zmęczone mięśnie, nawilża skórę, dzięki czemu staje się ona miękka i gładka. Zabiegi parafinowe modne są szczególnie w okresie jesienno-zimowym, ponieważ wtedy nasze dłonie są narażane na działanie czynników atmosferycznych (niska temperatura, wiatr). Parafina pomaga pozbyć się pęknięć skóry, nawilża ją, odbudowuje i uelastycznia. Aby uzyskać pożądane efekty i mieć delikatne oraz nawilżone dłonie należy stosować zabieg, co najmniej raz w tygodniu.

Etapy wykonywania zabiegu parafinowego:
1. Dezynfekcja poddawanej zabiegowi części ciała.
2. Peeling mający na celu usunięcie martwych komórek naskórka.
3. Nałożenie preparatu pielęgnującego z substancjami aktywnymi.
4. Włożenie dłoni lub stóp do rozgrzanej, ciekłej parafiny, tak by wosk pokrył całą powierzchnię poddawanej zabiegowi części ciała. Czynność tę powtarzamy kilkukrotnie w celu utworzenia mocnej i grubej warstwy okluzyjnej.
5. Nałożenie na część ciała poddawaną zabiegowi folii potęgującej okluzję i zatrzymującej wytworzone przez parafinę ciepło. Stanowi to blokadę dla parującej wody przez co działanie substancji aktywnych i lipidowych preparatu nałożonego na dłonie lub stopy jest spotęgowane.
6. Dodatkowo nałożenie bawełnianych, grubych rękawiczek, które spotęgują wytwarzane ciepło. Ciepło pomaga w profilaktyce i leczeniu bólów reumatycznych, a także poprawia krążenie krwi, co w przypadku stóp jest bardzo cenne dla organizmu. Pozostawienie parafiny na ok. 20-25 minut, do wystygnięcia parafiny.

MANICURE SPA (manicure + peeling + maska + malowanie)

Ekspresowa odnowa „Zabieg z lilią i bzem” dla dłoni suchych i zniszczonych. Przynosi on efekty dzięki zawartości ekstraktu z lilii wodnej, ceramidów i fosfolipidów mlecznych, mocznika, oleju macadamia i vit. E. Substancje te uzupełniają niedobór substancji odżywczych, długotrwale niwelując suchość skóry. Wyraźnie wygładzają i uelastyczniają naskórek, szybko regenerują go i zmiękczają. Chronią przed starzeniem się i szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Wzmacniają ochronną barierę hydro-lipidową naskórka
Wskazania: skóra sucha, przesuszona, odwodniona, szorstka, cienka, łuszcząca się, dojrzała, starzejąca się, zniszczona działaniem czynników zewnętrznych (zimno, wiatr, detergenty)

Efekty: nawilżenie, regeneracja, poprawa elastyczności, wygładzenie, odbudowa płaszcza lipidowego naskórka, natłuszczenie.

Przebieg zabiegu:
1. Aromatyczna kąpiel dłoni
2. Manicure
3. Peeling, sorbet
4. Maska głęboko nawilżająca
5. Krem kończący zabieg + masaż dłoni

PEDICURE SPA (pedicure + peeling + maska + malowanie)

Antybakteryjny, odświeżający, łągodzący i zmiękczający zabieg „Nivelazione” z ekstraktem z szałwii, cynkiem, bio-siarką, mentolem i lnuliną. Polecany szczególnie jako profilaktyka antybakteryjna.
Wskazania: zgrubiała skóra stóp, odciski, skóra sucha, odwodniona, przesuszona, szorstka, zmęczone stopy.
Efekty: nawilżenie, odżywienie i zmiękczenie skóry stóp.
Przebieg zabiegu:
1. Aromatyczna kąpiel
2. Pedicure 3. Peeling mocno złuszczający
4. Maska zmiękczająca
5. Krem antybakteryjny kończący zabieg + masaż stóp

MANICURE JAPOŃSKI

Zabieg zalecany jest przede wszystkim tym osobom, które do tej pory nie mogły poradzić sobie z problemem słabych, łamliwych i rozdwojonych paznokci. Manicure ten nadaje płytce zdrowy połysk oraz wzmacnia ją. Zabieg polecany zarówno Paniom jak i Panom. Manicure japońskiego nie powinno się wykonywać zaraz po zdjęciu tipsów lub paznokci akrylowych. Płytka paznokcia jest po takim zabiegu bardzo cienka, wskazane jest więc odczekanie przynajmniej kilku tygodni, aby mogło dojść do jej właściwej regeneracji. Problemem mogą okazać się również wyjątkowo zniszczone paznokcie oraz nadmiernie spiłowana ich płytka. Zabieg warto powtarzać 3 do 4 razy w odstępach dwutygodniowych. Efektem są piękne i odżywione (m.in. witaminy A + E, pyłek pszczeli, krzemionka z morza japońskiego, keratyna) paznokcie o pięknym różowym połysku.

ZABIEG IBX – pomoc zniszczonym i słabym paznokciom

Intensywny zabieg naprawczy, przeznaczony w szczególności do odbudowy paznokci osłabionych i zniszczonych w wyniku długotrwałego noszenia stylizacji ( kiedy się łuszczą i rozdwajają i są cienkie jak papier. Redukuje również brudy i uszkodzenia, a także tzw. „białe plamki”. Wzmacnia naturalne paznokcie, sprawia ze rosną one mocniejsze, dłuższe i piękniejsze, odzyskują piękny, naturalny połyski zdrowy wygląd

ZABIEG IBX BOOST– pomoc zniszczonym i słabym paznokciom

Zabieg uzupełniający po zabiegu IBX. Tworzy elastyczną i mocną powłokę na powierzchni płytki, która może być stosowana jako:
- wzmocnienie i ochrona naturalnej płytki (także pomiedzy kolejnymi zabiegami IBX System, a szczególnie, kiedy płytka jest słaba bądź bardzo zniszczona)
- jako warstwa zabezpieczająca pod stylizacją, jak np. pod hybrydą, żelem, akrylem etc.*

* Dzięki temu, że nie matowi się płytki przed aplikacją IBX BOOST, ani nie używa się primera, można całkowicie chronić naturalna płytkę paznokcia nawet wówczas, jeśli wykonuje się stylizację.

MANICURE HYBRYDOWY

Manicure hybrydowy to metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się specjalny preparat utwardzany pod lampą UV. Łączy w sobie zalety tradycyjnego lakieru oraz manicuru żelowego lub akrylowego. Unikalna receptura kosmetyku sprawia, że manicure hybrydowy prezentuje się pięknie przez okres nawet dwóch tygodni. Paznokcie są wytrzymałe na uszkodzenia i lśnią, a lakier nie odpryskuje. Manicure hybrydowy jest niepodatny na zmywacz do paznokci, jego usunięcie wymaga wizyty u kosmetyczki.

PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI METODĄ AKRYLOWĄ NA TIPSIE I NA SZABLONIE

Tips - przedłużanie z użyciem sztucznych paznokci, które przykleja się do naturalnej płytki paznokcia, na 1/3 jego powierzchni. Na tipsie rozprowadzamy akryl.

Przedłużanie na szablonie - jest metodą trudniejszą i bardziej pracochłonną. Polega na modelowaniu końcówki paznokcia akrylem na specjalnej formie umieszczonej na naszym krótkim paznokciu. W przypadku obgryzionych paznokci stosowanie metody na szablonie jest jedynym sposobem trwałego przedłużenia.

Zaletą akrylu jest duża wytrzymałość na wszelkie uderzenia, jednakże jest on mało elastyczny. Ze względu na silny skład chemiczny nie poleca się paznokci akrylowych kobietom w ciąży. Istnieją tez inne przeciwwskazania, tj., gdy zażywa się silne antybiotyki, leki hormonalne oraz leki stosowane w chemioterapii. U takich osób paznokcie przedłużane akrylem będą odpadać. Osłabienie organizmu wprost wpływa na osłabienie przyczepności płytki paznokci.

WSZELKIEGO RODZAJU ZDOBIENIA

- malowanie paznokci jednym kolorem,
- french,
- przyklejanie cyrkoni, brokatów,naklejek, naklejek 3D i innych ozdób
- folia transferowa, piegi
- pyłki: Efekt Holo, Syrenka, Chameleon Mirror, Cat Eye, Holo Manix

WZMACNIANIE NATURALNEJ PŁYTKI PAZNOKCIA

Utwardzanie paznokci metodą żelową. Zabieg ten wzmacnia płytkę paznokcia, bez jego przedłużania oraz umożliwia ozdobienie paznokcia. Utwardzanie płytki paznokcia polega na zmatowieniu i odtłuszczeniu płytki. Gdy paznokieć jest odpowiednio przygotowany nakładamy warstwę żelu. Możemy przygotować paznokcie tak, aby można było je malować tradycyjnymi lakierami. Lakiery na takim paznokciu trzymają się bardzo długo i nie odpryskują. Paznokcie wyglądają naturalnie, są twarde i odporne na łamanie się.

PEDICURE PODOLOGICZNY

Zabiegi na stopy z problemami takimi jak:
- wrastający paznokieć;
- odciski, modzele, nagniotki;
- zmiany kształtu czy struktury paznokcia – może go zrekonstruować;
- wykonywanie opatrunków na stopach, piętach, dobór ortez;
- pękające pięty