Kontakt

Telefon: +48 725 000 001
Facebook: ARS Cosmetica - Gabinet kosmetycznyPRACUJEMY W GODZINACH:
Poniedziałek:12:00 - 19:00
Wt - Pt:09:00 - 19:00
Sobota:09:00 - 14:00

W naszym gabinecie istnieje możliwość płatności kartą.

Lokalizacja

Ulica: Warszawska 19 lok. 1B
(wejście od Zajezdni PKS, obok Restauracji Pobite Talerze)
Miasto: 05-200 Wołomin
 
 
 

Polityka prywatności

• Administratorem Twoich danych osobowych jest ARS COSMETICA ul. Warszawska9/1B, 05-200 WOŁOMIN.

• Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.

• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.

• Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.

• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

• Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.

• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.

• Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.