Oferta salonu

stylizacja paznokcji

STYLIZACJA PAZNOKCI

- Manicure klasyczny

- Manicure japoński

- Zabieg IBX – pomoc zniszczonym i
  słabym paznokciom

- Manicure hybrydowy

- Przedłużanie paznokci akrylo-żelem
  na szablonie

- Pedicure klasyczny

                  Czytaj wiecej...

podologia

PODOLOGIA

Diagnozowanie, leczenie oraz profilaktyka zmian chorobowych powstałych w obrębie stóp i paznokci (niekiedy również na dłoniach). Zajmujemy się problemami takimi jak:
- wrastający paznokieć
- odciski, modzele, nagniotki
- zmiany kształtu czy struktury paznokcia
- pękające pięty
- brodawki wirusowe

depilacja woskiem

DEPILACJA WOSKIEM

Usuwanie zbędnego owłosienia woskiem ciekłym lub stałym firmy z różnych części ciała (wąsik, broda, pachy, ręce, nogi, bikini, brzuch, plecy).

PIELĘGNACJA OKOLICY OCZU

HENNA - farbowanie brwi i rzęs (kolor czarny, brązowy, grafitowy). Zabieg nadaje brwiom i rzęsom większej wyrazistości i podkreśla siłę spojrzenia, oczy stają się bardziej widoczne.
REGULACJA BRWI – nadanie brwiom prawidłowego, odpowiedniego i pasującego do twarzy kształtu. Wykonywana pęsetą lub woskiem.

Keratin Up - keratynowy lifting rzęs

Jedna z metod, pozwalająca uzyskać naturalny efekt rzęs. Nie obciąża ani nie niszczy rzęs. Pozwala na wydłużenie oraz pogrubienie rzęs naturalnych bez doklejania sztucznych. Dzięki składnikom odżywczym wchodzącym w skład produktu zabieg pozwala na wzmocnienie rzęs. Efekt utrzymuje się od 1,5 do 2 miesięcy.
Przeciwwskazania: poważne choroby oczu, ciąża oraz laktacja, bardzo cienkie lub bardzo rzadkie rzęsy. Jest pewien procent osób u których zabieg może nie przynieść żadnego efektu, zależne jest to od indywidualnych predyspozycji organizmu.

zabiegi na twarz i ciało

ZABIEGI NA TWARZ I CIAŁO

Zabiegi kosmetyczne ręcznie wykonywane, kompleksowe i indywidualnie dobrane do potrzeb, z wykorzystaniem wysokiej jakości preparatów:

- Peel Mission

- Nanili Professional

- ONmacabim

- Zabiegi z użyciem aparatury


                 Czytaj wiecej...

PIERCING

Przekłuwanie ciała za pomocą wenflonu – ucho, usta, język, nos, pępek.

Przekłuwanie płatków uszu aparatem marki Studex®, dzięki czemu zabieg jest szybki i mało bolesny. Sterylne kolczyki do przekłuwania uszu są wykonane ze stali chirurgicznej lub tytanu w rozmaitych wzorach.