STYLIZACJA PAZNOKCJI - szczegóły oferty

 

MANICURE  I  KLASYCZNY

Manicure klasyczny to zabieg pielęgnacyjny poprawiający wygląd płytki paznokcia. Zabieg polega na zmiękczeniu naskórka w aromatycznej kąpieli solnej, skróceniu i opiłowaniu płytki oraz odsunięciu kopytkiem lub usunięciu cążkami narośniętych na płytkę skórek. Paznokieć polerujemy, malujemy i nakładamy oliwkę nawilżającą. Nie zapominamy również o skórze dłoni i używając balsamu pielęgnacyjnego.

MANICURE JAPOŃSKI

Zabieg zalecany jest przede wszystkim tym osobom, które do tej pory nie mogły poradzić sobie z problemem słabych, łamliwych i rozdwojonych paznokci. Manicure ten nadaje płytce zdrowy połysk oraz wzmacnia ją. Zabieg polecany zarówno Paniom jak i Panom. Manicure japońskiego nie powinno się wykonywać zaraz po zdjęciu tipsów lub paznokci akrylowych. Płytka paznokcia jest po takim zabiegu bardzo cienka, wskazane jest więc odczekanie przynajmniej kilku tygodni, aby mogło dojść do jej właściwej regeneracji. Problemem mogą okazać się również wyjątkowo zniszczone paznokcie oraz nadmiernie spiłowana ich płytka. Zabieg warto powtarzać 3 do 4 razy w odstępach dwutygodniowych. Efektem są piękne i odżywione (m.in. witaminy A + E, pyłek pszczeli, krzemionka z morza japońskiego, keratyna) paznokcie o pięknym różowym połysku.

ZABIEG IBX – pomoc zniszczonym i słabym paznokciom

Intensywny zabieg naprawczy, przeznaczony w szczególności do odbudowy paznokci osłabionych i zniszczonych w wyniku długotrwałego noszenia stylizacji ( kiedy się łuszczą i rozdwajają i są cienkie jak papier. Redukuje również brudy i uszkodzenia, a także tzw. „białe plamki”. Wzmacnia naturalne paznokcie, sprawia ze rosną one mocniejsze, dłuższe i piękniejsze, odzyskują piękny, naturalny połyski zdrowy wygląd.

MANICURE HYBRYDOWY

Manicure hybrydowy to metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się specjalny preparat utwardzany pod lampą UV. Łączy w sobie zalety tradycyjnego lakieru oraz manicuru żelowego lub akrylowego. Unikalna receptura kosmetyku sprawia, że manicure hybrydowy prezentuje się pięknie przez okres nawet dwóch tygodni. Paznokcie są wytrzymałe na uszkodzenia i lśnią, a lakier nie odpryskuje. Manicure hybrydowy jest niepodatny na zmywacz do paznokci, jego usunięcie wymaga wizyty u kosmetyczki.

PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI AKRYLO-ŻELEM NA SZABLONIE

Przedłużanie na szablonie - jest metodą trudniejszą i bardziej pracochłonną. Polega na modelowaniu końcówki paznokcia na specjalnej formie umieszczonej na naszym krótkim paznokciu. W przypadku obgryzionych paznokci stosowanie metody na szablonie jest jedynym sposobem trwałego przedłużenia.

PEDICURE KLASYCZNY

Pedicure klasyczny to zabieg pielęgnacyjny obejmujący skrócenie, opiłowanie oraz oczyszczenie paznokci. W jego zakres zalicza się również usunięcie zgrubiałego naskórka stop. Pedicure zakończony jest na życzenie klienta pomalowaniem paznokci lakierem lub odżywką.